Strona główna
  Gdyńska Pielgrzymka
Serwis informacyjny pieszej pielgrzymki w terminie 26 lipca do 12 sierpnia. Strona przeniesiona na adres: www. gdynska. diecezja. gda. pl. zapraszamy. Gdynia, pielgrzymka, gdynskapielgrzymka, gdynska pielgrzymka. Strona znajduje się pod adresem www. Gdynia. Mm. Pl/~pielgrzymka/index1. Html. Dzięki Wirtualnej Mapie Pielgrzymek zobaczymy, w jakim tempie pielgrzymki z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Tarnowa i innych miejscowości przesuwają się w. Serwis gdynskiej pielgrzymki z gdyni na jasna gore, znajdziesz tu zdjecia piosenki itp Zapraszam.
Oficjalna witryna Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Patrzysz na wiadomości znalezione dla frazy: Gdyńska Pielgrzymka. Ja jestem z Gdańska. To jest pielgrzymka ludzi niepełnosprawnych. a zdrowi jadą.
Już po raz szesnasty spod kościoła oo. Redemptorystów wyruszyła gdyńska pielgrzymka ludzi pracy. Pielgrzymi szli w intencji rychłej beatyfikacji Ojca . 16 dni pieszego wędrowania na dystansie ponad 500 kilometrów i jeden cel-sanktuarium maryjne w Częstochowie. Po raz 25. Wyrusza Gdańska.

Księga strony internetowej Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
Strona Gdyńskiej Pielgrzymki na Jasną Górę Strona grupy gdyńskiej. Znajdziesz tu info, zdjecia, mp3, filmiki, chat. Wejdz i zobacz jak pielgrzymujemy.
Organizator pielgrzymek m. In. Do Ziemi Świętej i Watykanu. Katolickie Biuro Pielgrzymkowe o/Gdynia oferuje wyjazdy do Ziemi Świętej oraz inne turystyczne. 13 gdyńska pielgrzymka ludzi pracy. 13 pielgrzymka ludzi pracy-Gdynia 21. 10. 2006. Skład komisji· komunikaty· wydarzenia· linki· kontakt. 12 Paź 2008. xv Gdyńska Pielgrzymka Ludzi Pracy. Wieczornica Papieska. Archidiecezja. w związku z wie-loma wywołującymi dużo emo-
Xxvii Gdańską Pieszą Pielgrzymkę rozpoczynamy 28 lipca Mszą Świętą o godzinie 6: 00 w Bazylice Mariackiej w Gdańsku, na trasę wyruszamy około godziny 8. W roku 1983 powstały: Pielgrzymka Gdańska i Pielgrzymka Koszalińsko– Kołobrzeska. Grupy: Kaszubska i Gdyńska przeszły do Pielgrzymki Gdańskiej, . Tegoroczna xxvi gdańska pielgrzymka wyruszyła 28 lipca br. o godz. 8. 00 z Gdańska, aby 12 sierpnia br. Dotrzeć na Jasną Górę. Trasa liczy. Pielgrzymka z Gdyni-http: www. Gdynska. Diecezja. Gda. Pl. Serwis informacyjny pieszej pielgrzymki w terminie 26 lipca do 12 sierpnia. Szkoła. Dodaj nową klasę· Zgłoś błąd· Galeria szkoły· Forum szkoły· Zapisz się· Gdynia» Gdyńska Piesza Pielgrzymka na Jasna Góre. Rowerowa Pielgrzymka z Gdańska na Jasną Górę w drugim dniu pielgrzymowania 27 lipca przejeżdżała przez Bydgoszcz i Brzozę.
25 Paź 2009. xvi Gdyńska Pielgrzymka Ludzi Pracy. 2009-10-25. Zarząd Regionu Gdańskiego NSZZ" Solidarność" oddział Gdynia i Duszpasterstwo Ludzi Pracy. Witaj na stronach Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. xxvii Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę-zakończona! 580 pielgrzymów dotarło w dniu. Czternasta już Gdyńska Pielgrzymka Ludzi Pracy przeszła w niedzielę ulicami miasta. Tegoroczny przemarsz był zarazem ukoronowaniem obchodów vii Dni. 15. 00 Archidiecezjalna Pielgrzymka Gdańska, w której skład wchodzą: Kaszubska Piesza Pielgrzymka (Swarzewska) oraz Gdyńska Piesza Pielgrzymka;

Pielgrzymka do ziemi ŚwiĘtej, jordanii i na gÓrĘ synaj organizowana przez eparchiĘ wrocŁawsko-gdaŃskĄ. Termin wyjazdu-poniedziałek 27 września 2010 r.

Gdyńska, gdańska i kaszubska-trzy piesze pielgrzymki wędrujące z północy na Jasną Górę-przybędą w ten weekend do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu.

Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę-Grupa Biało-Żółta. Piesza Pielgrzymka Gdyńska na Jasną Górę www. Gdynia. Mm. Pl/~pielgrzymka. Gniezno
. Na dzisiejszym spotkaniu z prezydentem Gdańska, pielgrzymi otrzymali z rąk Pawła Adamowicza flagi z herbem naszego miasta. . Gdyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, 3, 7, 2008-10-12, 11: 53. Pubel. Pielgrzymki Piesze do innych Miejsc Świętych niż na Jasnej Górze. Organizacja: Sekretariatu Pielgrzymki, punktu informacyjnego, sklepiku, prowadzenie codziennych odpraw dla przewodników grup i osób odpowiedzialnych za . Może to i dużo, ale ludzie wędrujący na pielgrzymce i ci, którzy goszczą w swoich parafiach pielgrzymów stwarzają tak wspaniałą atmosferę. Ełcka Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę www. Pielgrzymka. Diecezja. Elk. Pl. Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę www. Pielgrzymka. Gda. Pl. Viii Pielgrzymka rowerowa z Gdańska na Jasną Górę. 25-31 lipca 2010. 25 lipca (niedziela) – wyjazd z Gdańska– nocleg Osie.

Po kasacie klasztoru w roku 1831 kościół cystersów stał się kościołem parafialnym Oliwy, a kierownictwo duchowe nad pielgrzymką gdańską przejęło
. Spod kościoła Mariackiego wyruszyła wczoraj xxvii Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Do Częstochowy powinna dotrzeć w środę.

W tym roku do projektu dołączyły m. In. Pielgrzymki: bielsko-żywiecka, gdyńska, olkuska, legnicka, pelplińska, zamojska i dwie warszawskie-na rolkach oraz . vi Pielgrzymka Rowerowa z Gdańska do Częstochowy-trasa: Gdańsk-Oliwa-> Częstochowa (w ubiegłych latach: Gdańsk-Starogard.
17 Paź 2008. Pielgrzymka Ojca Św. Jana Pawła ii do Gdańska 11-12. 06. 1987-wspomnienie. Autor: Mika. Pośród niesnasków Pan Bóg uderza. w ogromny dzwon. Czterodniowa pielgrzymka do Gdańska. Termin: 14-17 maja. Wyjazd o godz. 6. 00. w programie: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Oliwa, Stutthof, Sanktuaria w Sianowie. Sieroszewskiego 20, 81-376 Gdynia. Organizator pielgrzymek zagranicznych Katolickie Biuro Pielgrzymkowe o/Gdynia oferuje turystyczne pielgrzymki zagraniczne.
Lipca i sierpnia rusza do Częstochowy Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pieszej Pielgrzymce z Gliwic do Częstochowy (22– 25 sierpnia). . 15 lipca br. Wyruszy na swój pątniczy szlak, salezjańska xix Pielgrzymka Piesza z Suwałk do Wilna. w tym roku, włączając się w realizację . w tym roku do projektu dołączyły m. In. Pielgrzymki: bielsko-żywiecka, gdyńska, olkuska, legnicka, pelplińska, zamojska i dwie warszawskie . Tegoroczna pielgrzymka rozpocznie się 15 lipca br. Mszą świętą odprawioną o godz. w latach 80-tych tworzy w podziemiu struktury gdyńskiej . 1987 rok, do Gdańska na pielgrzymkę przyjeżdża papież Jan Paweł ii. Służba bezpieczeństwa śledzi każdy jego ruch.

Na pielgrzymce pojawią się kibice m. In. z Gdańska i Gdyni (ze zwaśnionych tradycyjnie ze sobą klubów Lechii Gdańsk i Arka Gdynia), Wrocławia, Poznania.
3 Kwi 2010. Pierwszą pielgrzymkę do Polski odbył niecały rok po rozpoczęciu pontyfikatu, ale Gdańska, Sopotu i Gdyni nie było w planie. . Odrębnym członem archidiecezjalnej pielgrzymki gdańskiej była 23. Piesza Pielgrzymka Gdyńska, w której przybyło ok. 150 pątników. Zaśpiewali ją uczestnicy tego spotkania w Sobótce grupa pielgrzymów z Gdańska z Darkiem w. Na czele. Bardzo mi się spodobała i też mam z tego nagranie video . Witający tysięczną grupę z Gdańska abp Tadeusz Gocłowski, w nawiązaniu do hasła tegorocznej pielgrzymki: " Otoczmy troską życie" wskazał. Oglądasz posty wyszukane dla zapytania: Pielgrzymka Kaszubów. Temat: Rewolucja w Gdyni? i w przeciwieństwie do Warszawy, Gdynia ma zachowane przedwojenne. Pielgrzymka do rzymu samolotem z Warszawy, Katowic, Poznania, Gdańska Hotel* w centrum Rzymu Pielgrzymka 4 dniowa. Pielgrzymka 4 dniowa. 31 Maj 2010. 100 tys. Mężczyzn przybyło z pielgrzymką na Wzgórze Kalwaryjskie w. Lat na męską pielgrzymkę do Piekar przybywał z Gdańska Marszałek. 12 vi 1987, GdańskKolorowy plakat o treści religijnej z okazji pielgrzymki Ojca Świętego do Gdańska. u góry plakatu widnieje napis: " Gdańsk zawsze wierny" Potem jadę do Gdańska. Tam, o godz. 7. 30 melduję się w biurze xxiv Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Ruszamy chwilę po 8. 00. . Na Jasną Górę docierają wraz z wychodzącą trzy dni później pielgrzymką gdańską. " Pielgrzymka jest formą dojrzewania do spotkania-tłumaczy.

X Ogólnopolska Pielgrzymka NSZZ" Solidarność" w Licheniu, PDF· Drukuj· e-mail. Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego. kwb„ Konin” Pielgrzymka Honorowych Krwiodawców wpisuje się w duszpasterski program Kościoła w Polsce. 18 marzec 2010 czwartek-Gospoda Gdańska 10-14; Owoce, jakie zrodziła ta pielgrzymka były cudowne, zaskakujące i nieoczekiwane: odkryta została Duchowa Adopcja, przeniesiona do Gdańska i zaszczepiona w. 26 lipca 2009 r. Sprzed Katedry w Oliwie wyruszyła vii Gdańska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę. Jednym z organizatorów i jednocześnie uczestników. 29 Maj 2010. xvi Gdańska Pielgrzymka Trzeźwości/7 km/. z Gdańska-Oliwy do Matemblewa/Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej/. Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę Dodane do: 17-Mar-2005 odsłon: 458. Zgłoś niedziałający odsyłacz Szczegóły· Bielsko-Żywiecka.
V. 2010-nawiedzili nasze Sanktuarium rowerzyści z Gdańska. Ilość osób: 3. 27. v. 2010-Pielgrzymka dzieci i-komunijnych wraz z rodzicami z Parafii n. m. p. . v Diecezjalna Pielgrzymka w intencji trzeźwości-15 sierpnia 2008– Gdańsk– Oliwa xv Gdańska Pielgrzymka Trzeźwości z Gdańska-Oliwy do. 15 maja, w sobotę organizujemy pieszą pielgrzymkę z przeoratu w Gdyni do Sanktuarium. Ubogi mieszkaniec pobliskiej wioski Matarnia spieszył do Gdańska po. 22 Maj 2010. Zapraszamy na xvi Gdyńską Pielgrzymkę Ludzi Pracy do Gdyni-Babie Doły 25 października 2009 r. Niedziela) początek godz. 9: 30 kościół oo. Pielgdzymki, wyjazdy pielgrzymkowe, pielgrzymka, wyjazd na pielgrzymkę-weekend w rzymie hotel w rzymie 5 dni z Gdańska Włochy Lazio Rzym. Mobile: 505-062-088. Pielgrzymka autokarowa do miejsc sakralnych na Litwę (szczegóły): v lo Gdynia-Oksywie· zsz nr 1 Gdynia-Oksywie. W turnieju uczestniczyli też ministranci z gdyńskiej parafii Św. Stanisława Kostki oraz. Pielgrzymka miała miejsce w dniach 21-30 czerwca 2008 r.
Zlot Mikołajów na Motocyklach-Gdynia-Polska. Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę Tytuł: Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę· Animation Now!

Pielgrzymi wapm mówią o Zielonej: rozśpiewani, roztańczeni. Nie byłaby to jednak ta sama droga, co z Warszawy do Gdańska-dlatego dziękuję też naszej.

. Władysławowa, Oksywia, Rumi, Redy, Kosakowa i prawie z wszystkich gdyńskich parafii. Ponieważ są to pielgrzymki głównie z północnych Kaszub czyli Nordy.
Tak można by rozpocząć ten dział poświęcony historii pieszej pielgrzymki na Jasną. Pielgrzymki: gdańska, koszalińsko-kołobrzeska, szczecińska, warmińska. Wyniki wyszukiwania dla frazy" pielgrzymki" adres: 81-047 Gdynia, Gniewska 21 Box 80-Dom Towarowy pokaż na mapie; tel: 58 664-11-86 fax: 58 623-01-56. 30 Maj 2010. w tym roku główna myśl pielgrzymki brzmiała: „ Bądźmy świadkami miłości. Lat na męską pielgrzymkę do Piekar przybywał z Gdańska Marszałek.

Redemptorystów wyruszy do Sanktuarium Matki Boskiej Licheńskiej w Gdyni Babich Dołach xv gdyŃska pielgrzymka ludzi pracy w intencji rychłej beatyfikacji. Trzecia podróż 8. 06-14. 06. 1987-Warszawa, Majdanek, Lublin, Tarnów, Kraków, Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Częstochowa, Łódź. w czasie pielgrzymki. Organizacja Imprez-Gdynia-7 Stycznia Polecam pielgrzymke ziemia ŚwiĘta-sladami chrystusa w terminie 05. 09-12. 09. 2009 w cenie 2990, 00 oraz w terminie. 7 sierpnia przez parafię przeszła i Gdańska Pielgrzymka na Jasną Górę. w dniach 28-29 sierpnia ks. Bp Czesław Lewandowski przeprowadził wizytację kanoniczną.
. Razem podjąłem szalone wyzwanie przejechania trasy z Bydgoszczy do Gdańska. 10. 03. 09 Opisałem już wszystkie zdjęcia z pielgrzymki do Ziemi Świętej. Pielgrzymka rowerowa z Gdańska do Mariazell w Wiedniu-Apel wieczorny.

I tak spacerując z owym czworonogiem„ natrafiłem” na powrót pielgrzymki do Parafii na Głównej. Dawniej ulica Gdyńska jaśniała niezliczonymi lampionami.

1 Maj 2010. Trocki w Warszawie, Życiński w Lublinie, Pielgrzymki Kapłanów na Jasnej Górze. 3. Platfusowe władze Gdańska nie przestają zadziwiać.
8 Kwi 2010. Koncepcja spektaklu oparta jest na tradycji pielgrzymowania do Santiago de Compostela w Hiszpanii, do którego z Gdańska pielgrzymki.

30 Maj 2010. w tym roku główna myśl pielgrzymki brzmi„ Bądźmy świadkami. Wiele lat na męską pielgrzymkę do Piekar przybywał z Gdańska Marszałek Maciej. Rekomendacje. polisy ubezpieczeniowe. nasi partnerzy. informacje dla pielgrzymÓw. Gdańska 125/1. Bydgoszcz. biuro PODRóżY" podróże z żANETą"


 Menu
 : Gdyńska Droga Krzyżowa
 : Gdyńska Fabryka Okien
 : Gdyńska Grupa Konsultingowa
 : Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
 : Gdyńska Szkoła Społeczna
 : Gdyński Dom Aukcyjny
 : Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki
 : gdynska sm
 : gdyńskie tradycje
 : gazy techniczne właściwości
 : Litlle child diary blogOdnośniki,
 . : : .
Powered by Wordpress | Designed by Elegant WPT